Het aantal Bevestigde Corona besmettingen in Breda staat op 121, dat meldt het RIVM. Het totaal aantal besmettingen in Nederland staat nu op 2994.
De meeste besmette mensen zitten in thuisquarantaine en worden gemonitord door de GGD. Enkele patiënten met ernstige klachten zijn opgenomen in het ziekenhuis.
Bij alle patiënten wordt een contact onderzoek gedaan door het RIVM om verder verspreiding van het virus tegen te gaan. Mensen die in contact zijn geweest met een bekende Corona patiënt worden hiervan op de hoogte gesteld.
In het Amphia Ziekenhuis in Breda is opnieuwe een corona patient overleden, dit is het negende sterfgeval binnen het Amphia Ziekenhuis, aldus een woordvoerder van het ziekenhuis.